Studentský set EXCLUSIVE PREMIUM 2021 (pro velmi malé texty)

Studentský set vhodný pro velmi malé texty již od velikosti 7. Sety máme SKLADEM připravené k odběru v Českém Těšíně - možnost odzkoušení a nastavení přímo na místě, dočasně není možné z důvodu složitého prvotního zprovoznění set objednat na dálku.

13 999 Kč
Příslušenství
Varianta setu
Model mikrosluchátka
Počet
Vyprodáno


Sety máme od 15.2.2024 připravené k odběru v Českém Těšíně - možnost odzkoušení a nastavení přímo na místě!**

Z důvodu zvýšené složitosti prvotního zprovoznění setu je dočasně zablokována možnost prodeje tohoto setu na dálku a koupě setu je možná pouze po náležitém otestování s kompletním nastavením na místě v prostoru našich obchodních prostorů - v Českém Těšíně.

Studentský set EXCLUSIVE PREMIUM 2021

 
 
Funkce tohoto setu:
 
 • přenos obrazu ze skryté kamery v knoflíku přes WiFi/Hotspot na neomezený počet telefonů/tabletů se systémem Android/iOS
 • umožnuje skrytou nápovědu pomocí mikrosluchátka
 • kamera je schopná snímat i drobný text, viz. ukázky snímaného textu ve fotkách tohoto produktu

 • vzdálenost mezi kamerou a poradcem není nijak omezena, přenos obrazu z kamery lze sledovat kdekoliv ve světě, ikdyž bude kamera snímat např. obraz v Brně!

Výhody oproti setu Exclusive (který nabízíme o pár tisíc levněji):

 • možnost přečíst i velmi malé a nahuštěné texty

 • set je zasílán včetně baterie k jeho napájení, která Vám umožní set využít až na 4 hodiny, pokud potřebujete výdrž prodloužit, nabízíme k němu i možnost propojení na powerbanku

 
Jak to celé funguje?
 
 • Díky kameře v knoflíku můžete velmi snadno zabrat text před vámi, obraz je okamžitě bezdrátově přenášen pomocí WiFi sítě nebo vytvořeného hotspotu na komplicův telefon
 • Následně když Váš komplic bude vidět do snímaného textu pomocí bezdrátové minikamery potřebuje dostat informace zpět k Vám. 
 • K tomuto účelu Vám poslouží neviditelné mikrosluchátko, které má rozměry pouhých pár milimetrů.
 • Mikrosluchátko si vložíte do ucha a pomocí indukční smyčky si jej propojíte s mobilním telefonem. 
 
 • Mikrosluchátko zde plní funkci hands-free, takže v něm uslyšíte vše, co Vám bude komplic radit.

 • Předpokladem pro provoz celého setu je 2.4 Ghz WiFi síť, na kterou znáte heslo, může se jednat i o 2.4 Ghz "Hotspot" vytvořený Vaším telefonem, pokud je kamera naprogramována na podporovaný typ telefonu

 
Příklad použití:
Kameru můžeme použít buďto povytáhnutím z rukávu do dlaně, nebo vložením pod pásek hodinek, čímž dojde zároveň k stabilizaci přenášeného obrazu. Přenos signálu funguje přes WiFi, nebo přes vytvořený hotspot - kameře udělíte přístupové údaje k vybrané WiFi síti, následně se bude obraz přenášet přes danou síť k Vašemu rádci, který Vám již může předávat cenné rady pomocí mikrosluchátka. 
 
Rozdíly v nabízených variantách:

 • V případě zakoupení setu s Bluetooth smyčkou dosáhnete vyššího komfortu, protože nebudete muset mít smyčku propojenou do telefonu přímo přes konektor, ale pouze na dálku přes technologii bluetooth a zároveň je zde možnost seřídit si dle vlastních požadavků hlasitost sluchátka a zároveň je zde i citlivější mikrofon, který zajistí, aby vás rádce dobře slyšel
 
 • V případě klasické smyčky je nutné mít smyčku propojenou přes 3,5mm jack až do telefonu a zároveň je velmi omezená slyšitelnost zvuku ve sluchátku 

 • Sluchátko Exclusive vs Profi je rozdílné především ve kvalitě provedení a samotných rozměrech. Model Exclusive má vychytané již všechny nedostatky předešlých modelů, které jsou nabízeny již od roku 2014 (např. mnohem slabší šum ve sluchátku, menší rozměry, delší výdrž baterie, úchyt baterie, který již není náchylný ke zlomení).
 

Obsah setu:

 • mikrosluchátko + základní indukční smyčka / 3W bluetooth smyčka (dle zvolené varianty)
 • kamera v knoflíku + usb kabel k napájení
 • návod k použití
**Pro dotazy mimo pracovní dobu (např. víkendy) je nutné nejprve ohlásit se přes sms zprávu + zároveň přes email (info@studentskevychytavky.cz) 

Kompatibilita Studentský setů:

Obraz z kamery můžete sledovat přes svůj telefon na systému Android + iOS, nebo také na tabletu, stačí, že dané osobě poskytnete QR kód z vaší kamery, popřípadě pak údaje k jejímu připojení.

Kamera se pro přenos obrazu přes internet musí naprogramovat buďto na hotspot vašeho telefonu, nebo na nějakou WiFi síť pomocí které se bude obraz přenášet na dálku.

Kameru osobně testujeme a. zaručujeme tak její funkčnost, nejspolehlivější použití je při propojení kamery s WiFi sítí, která je tvořena klasickým WiFi routerem o frekvenci max 2,4 GHz, neboť přenos v daném případě nemůže být přerušen (pokud není nijak manipulováno se samotným WiFi routerem, nebo nedojde ke kompletní výpadku internetového připojení), v případě použití kamery s hotspotem, který tvoří telefon už je celý přenos závislý jen na konkrétním telefonu, který hotspot poskytuje (tzn. je zde nutnost zajistit, aby telefon z důvodu úspory baterie hotspot/datové připojení automaticky nevypl a zároveň aby někdo na dané číslo během přenosu nezavolal, neboť při hovoru automaticky dochází k přerušení datového (internetového) připojení mobilu, čímž by došlo k výpadku celého přenosu - kompatibilitu s konkrétním Hotspotem vybraného telefonu lze reálně ověřit až při programování kamery, z tohoto důvodu doporučujeme především osobní zakoupení zboží, kde si vše vyzkoušíte a podle toho se rozhodnete.

Úvodní obrázek je pouze ilustrační a finální podoba samotné kamery se může lišit v závislosti na konkrétním modelu a datu výroby - v případě setu Exclusive Premium jsou rozměry čočky kamery v nejširší části 8mm x 8mm, samotná čočka má pak rozměry cca 3mm x 3mm, vzhledem k tomu, že kamera je speciálně upravena pro dodatečné doostřování obrazu, aby zvládla i malá písma, tak zde není možné využít reálný knoflík - kamera je tedy stavěná především pro použití např. v dlani ruky, nebo pod páskem hodinek v rukávu. Tvar 100% knoflíku mají pouze levnější varianty Studentských setů, které ale nezvládají menší písma a dodatečné doostřování obrazu.

Mohlo by vás také zajímat