Bluetooth 4.2 Audio přijímač s 3.5mm jackem, výdrž až 8 hodin

Bezdrátový bluetooth adaptér do 3,5 mm jacku, pouhým spárováním můžete ve voze, doma v Hi-Fi sestavě, ve vašich sluchátkách, apod. začít poslouchat hudbu z vašeho telefonu. Adaptér se zasune do 3,5 mm jacku pomocí přiložené redukce a spáruje s telefonem. K připojení dojde automaticky po jeho zapnutí. Díky bluetooth přenosu lze využít i jako handsfree, volaného tak uslyšíte z reprosoustavy vozu. Mikrofon pro hovor bude využívat z telefonu. Adaptér je vybaven tlačítky pro volbu hlasitosti a příjem hovoru/zapnutí a vypnutí

499 Kč
Dodání do 1-3 dní
Počet
Skladem

Máte nový telefon bez 3.5mm jacku a sluchátka s 3.5mm jackem?


S bezdrátovým Bluetooth 4.2 audio přijímačem s mikrofonem můžete dál používat svá "klasická" sluchátka s 3.5mm jackem. Přijímač jednoduše spárujte se svým telefonem přes Bluetooth 4.2, do přijímače zapojte sluchátka a můžete začít poslouchat.

Špičkový přenos zvuku bez prodlevyPřijímač s integrovanou baterií s dlouhou výdrží


Přijímač je vybaven dobíjecí baterií, která umožňuje až 8 hodin poslechu hudby. Baterii zcela dobijete během 2 hodin přes Micro USB port přijímače a nabíjecí USB kabel, který je součástí balení. Stav přijímače zobrazuje modrá stavová LED.

Vlastnosti

  • HiFi kvalita přenosu zvuku
  • Možnost připojení dvou Bluetooth zařízení současně
  • Bluetooth 4.2
  • Přenos na vzdálenost 10m (bez překážek)
  • Podpora téměř všech přehrávačů s 3.5mm audio výstupem
  • Téměř nulová prodleva přenosu