OBJEDNÁVKY ODESÍLÁME KAŽDÝ DEN KOLEM 16:00, ŽÁDNÉ ZBYTEČNÉ ČEKÁNÍ!

Kontaktní informace

K dispozici od 10:30 do 15:30

Telefon:+420 737 406 943

Napište nám
Zapůjčení - Neviditelné sluchátko/mikrosluchátko - PROFI Zobrazit v plné velikosti

Zapůjčení - Neviditelné sluchátko/mikrosluchátko - PROFI

Zapůjčení nejnovější verze tohoto sluchátka.

Více informací

 • 2 denní
 • 3 denní
 • 4 denní
 • 7 denní
 • Klasická indukční smyčka (1999)
 • Ind. smyčka s nejcitlivějším mikrofonem (1999)
 • Bluetooth ind. smyčka s 3W zesilovačem (3399)
 • Indukční smyčka se 4,5W zesilovačem (3399)

Dostupnost: SKLADEM

449 Kč

Sleva!

-50 Kč

499 Kč

 

Možnost zapůjčení tohoto sluchátka - verze profi, včetně jedné baterie a příslušenství, za 449 Kč/2 dny (každý další den = 200 Kč).

Zapůjčení možné pouze po uhrazení plné ceny sluchátka, tzn. 1999 Kč**** 

První den si sluchátko půjčíte a následně jej musíte nejpozději druhý den odeslat/vrátit, v opačném případě se zvyšuje částka za každý den navíc o 200 Kč. 

Možnost zapůjčení při osobním předání  v Českém Těšíně, nebo přes poštu kdy sluchátko bude zasláno na dobírkovou částku, kterou bude záloha zápůjčky, zápujční doba se počítá ode dne převzetí zásilky do dne odeslání.

**** Výše zálohy je rozdílná pro jednotlivé verze indukčních smyček - uvedená je u každé volby indukční smyčky nad cenou produktu (částka v závorce)

Pokud zvolíte platbu předem, tak převeďte prosím na uvedený účet celkovou zálohu za objednaný set - 1 999 Kč / 3 399 Kč Kč dle zvolené ind. smyčky


Zapůjčení probíhající od pátku do pondělí pouze za 449 Kč**

Dotazy na čísle 737 406 943 (prac. dny 10:30-15:30)

**Uvedená cena je platná pro základní verzi setu, v případě volby pokročilejší indukční smyčky je platná cena, která Vám naskočí po zvolení Vaší volby ind. smyčky 


Podmínky týkající se výpůjčky:

Zápujční doba se počítá ode dne vyzvednutí zásilky do dne odeslání zásilky, pokud tedy zásilku přeberete dne 2.2. a odešlete zpět 3.2. pak za výpůjčku zaplatíte pouze 449 Kč (+ případné poštovné) a pokud bude sluchátko v původním stavu (tzn. nepoškozené/nezničené), pak obdržíte zpět částku poníženou o hodnotu výpujčky - v tomto případě 1550 Kč*** - částka Vám bude navrácena na Vámi uvedený účet do 2 pracovních dnů. Součástí zapůjčení je také 1 baterie, která vydrží cca cca 3-4 hodiny provozu, pokud máte zájem o další baterii k balení, pak stačí přikoupit baterie navíc.
***Uvedený příklad je platný pro volbu základní indukční smyčky a výpůjčky na 2 dny.

V případě vypůjčení na 3 dny by Vás výpujčka stála 649 Kč (+ případné poštovné).

 
 
 • Jestliže máte problémy se zkouškami ve škole, toto zařízení Vám zaručeně pomůže.

 • Je též vhodné pro přednášející, projevy, učinkující v divadle, detektivy, ochranku, apod.
 
 • Malé nenápadné sluchátko funguje jako klasický hands free pouze s jedním rozdílem, nikdo nezjistí, že ho používáte, je totiž naprosto utajené

 • Mobilní telefon není zapojen do sluchátka kabelem, takže nikdo nic nemůže vidět ani slyšet - sluchátko je spojeno s telefonem bezdrátovou technologií !!!


Jak to funguje?

1. Umístěte indukční smyčku kolem krku nebo ramena.

2. Zapojte konektor indukční smyčky do mobilu/mp3 přehrávače

3. Vložte neviditelné sluchátko do ucha a zavolejte příteli na telefonu (skype/klasický hovor), popřípadě si pusťte nahrávku v mobilu

4. Vložte baterii do sluchátka (je součástí balení)

5. Přes neviditelné sluchátko můžete skrytě komunikovat cca 3-5 hodin na baterii, proto je vhodné přikoupit si rovnou další do zálohy

 
 • Na indukční smyčce se nachází mikrofon a u vybraných modelů lze využívat i mikrofon telefonu. 

 • Pro velmi kvalitní přenášení zvuku např. od zkoušky volte buďto bluetooth indukční smyčku, nebo indukční smyčku s nejcitlivějším mikrofonem.

 • Neviditelné sluchátko je bezdrátově spojeno s indukční smyčkou, kterou připojíte k téměř každému mobilnímu telefonu jako běžná kabelová sluchátka, nebo s Vaším mp3 přehrávačem. 

 • Doporučujeme koupit do zálohy další baterii, kterou jistě oceníte, pokud sluchátko plánujete použít i vícekrát (běžně sluchátko vydrží cca. 3-5 hodin provozu) + pokud budete volit smyčku s 4,5W zesilovačem, tak potřebujete k provozu navíc další baterie 


Jak sluchátko následně vrátit?


Sluchátko společně s indukční smyčkou zašlete doporučeně na adresu: Tomáš Ptak, Koperníkova 1613/15, 737 01 Český Těšín. Do zásilky vložte lístek s číslem Vašeho účtu, na který si přijete zaslat zbytek zálohy, která Vám bude navrácena v případě, že sluchátko nebude nijak poškozeno do 2 dnů od přijetí zásilky ponížená o výpůjční částku.

Zásilku nezasílejte zpět na dobírku - nutné zaslat ji jako doporučenou zásilku bez dobírkové částky !!

*}